GEORGE SIMION, ÎN MIJLOCUL ROMÂNILOR DIN BRAD, DAȚI AFARĂ DE LA FABRICĂ. ”CER INTERVENȚIA PREMIERULUI ȘI A MINISTRULUI ECONOMIEI”

GEORGE SIMION, ÎN MIJLOCUL ROMÂNILOR DIN BRAD, DAȚI AFARĂ DE LA FABRICĂ. ”CER INTERVENȚIA PREMIERULUI ȘI A MINISTRULUI ECONOMIEI”
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 27 sept. 2025, 13:38
Liderul AUR, George Simion, a mers la fabrica de centuri de siguranță din Brad, unitate care se va închide în curând
Citește și
- 18:00Eugen Tomac și-a publicat programul de guvernare. Care este prioritatea ZERO a cabinetului său
- 16:50George Simion, alături de români la târgul de la Negreni: „E nevoie de speranță în România!”
- 14:28Țara e în pericol: noul avertisment al președintelui
- 14:21Petrișor Peiu: „Românii suportă costul greșelilor!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News

























