CĂLIN GEORGESCU: ”VA FI TOLERANȚĂ ZERO PENTRU DROGURI, PENTRU VIOLENȚĂ LA ADRESA FEMEILOR ȘI A COPIILOR, ZERO TOLERANȚĂ LA NIVEL DE CORUPȚIE ȘI NEPOTISM”

CĂLIN GEORGESCU: ”VA FI TOLERANȚĂ ZERO PENTRU DROGURI, PENTRU VIOLENȚĂ LA ADRESA FEMEILOR ȘI A COPIILOR, ZERO TOLERANȚĂ LA NIVEL DE CORUPȚIE ȘI NEPOTISM”
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 16 mai 2025, 22:04
Georgescu asigură poporul român de faptul că în timpul tandemului suveranist de președinte-premier, Simion-Georgescu, va fi toleranță zero pentru droguri, violență la adresa femeilor și a copiilor, dar și la nivel de corupție, neprofesionalism și nepotism
Citește și
- 18:15George Simion: Guvernarea “pro-europeană” refuză să guverneze pentru români și refuză alegerile
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
- 15:39Țuțuianu cere Parlamentului să aprobe noul regulament al AEP: Există riscul apariției unui vid normativ
- 15:30Cât mai poate sta Bolojan pe scaunul de la Palatul Victoria. Tudorel Toader explică portița din Constituție
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News


























