Peste 200 de locuitori din satele județului Vrancea au beneficiat de servicii medicale gratuite!

Peste 200 de locuitori din satele județului Vrancea au beneficiat de servicii medicale gratuite!
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 1 mai 2024, 16:42
Caravana Medicală România Suverană aduce un gram de speranță românilor ignorați de autorități
Citește și
- 18:00Eugen Tomac și-a publicat programul de guvernare. Care este prioritatea ZERO a cabinetului său
- 16:50George Simion, alături de români la târgul de la Negreni: „E nevoie de speranță în România!”
- 14:28Țara e în pericol: noul avertisment al președintelui
- 14:21Petrișor Peiu: „Românii suportă costul greșelilor!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News

























