Acuzații dure: „Companiile de stat, listate la prețuri de nimic!”

Ovidiu Zară
Scris de Daniel Onescu Publicat: 26 apr. 2026, 18:17
Ovidiu Zară face acuzații dure la adresa Guvernului condus de Ilie Bolojan! Consilierul AUR pentru Primăria București susține că acțiunile companiilor de stat vor fi vândute și cu 15% mai puțin decât prețul real.
Citește și
- 07:43H.D. Hartmann, analiza momentului: ce semnifică prezența lui Nicușor Dan în mijlocul fotografiei cu liderii NATO
- 07:37România, fondator al Băncii pentru Apărare, Securitate și Reziliență. Nicușor Dan: ”Vom găzdui un birou regional”
- 18:15George Simion: Guvernarea “pro-europeană” refuză să guverneze pentru români și refuză alegerile
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News


























