Realitatea Plus cheamă liderii partidelor și instituțiilor la dialog: „Opriți dezbinarea! Acesta este momentul unității”

Realitatea PLUS/ Inquam Photos: George Călin
Scris deRealitatea din AUR
Publicat22 iul. 2026, 09:05
SursăRealitatea PLUS
România traversează una dintre cele mai dificile perioade din ultimii ani. Suntem mai dezbinați ca oricând, iar această ruptură nu ajută pe nimeni. Dincolo de diferențele de opinii și de apartenența politică, este momentul ca interesul național să fie pus pe primul loc.
Citește și
- 22:34Alessia Păcuraru, după derapajul grav al lui Coldea: „Am fost deposedată de telefon. Eu eram cu un grup de prieteni, familie!”
- 22:25Sorin Grindeanu îi pune la zid pe Bolojan, Ciucu și Fritz: „Au făcut doar propagandă timp de un an de zile despre marile reforme”
- 21:24Anca Alexandrescu: „Nu există altă variantă de guvernare decât PSD și AUR, o spun și suveraniștii”
- 18:30Gheorghe Piperea după tupeul lui Coldea de a îmbrânci un jurnalist Realitatea PLUS: „Este vorba clar de un act de tâlhărie!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News


























