”LEGEA JUNGLEI”, O NOUĂ EMISIUNE-EVENIMENT LA REALITATEA PLUS. ÎN FIECARE VINERI, DE LA ORA 21:00, CU DAN IONESCU - VIDEO

”LEGEA JUNGLEI”, O NOUĂ EMISIUNE-EVENIMENT LA REALITATEA PLUS. ÎN FIECARE VINERI, DE LA ORA 21:00, CU DAN IONESCU - VIDEO
În fiecare vineri, de la ora 23.00, cu Dan Ionescu, începând din 31 ianuarie
A venit vremea ca abuzurile din justiție să fie demascate. A venit vremea ca românii batjocoriți să fie auziți. A venit vremea dreptății. România nu mai poate fi guvernată de Legea Junglei, ca în ultimele decenii.
A venit vremea ca abuzurile din justiție să fie demascate. A venit vremea ca romanii batjocoriti sa fie auziti. A venit vremea dreptatii. Romania nu mai poate fi guvernata de Legea Junglei, ca in ultimele decenii. Peste spectacolul cătușelor s-a tras cortina. Numai la Realitatea PLUS, abuzurile vor fi prezentate, nedreptățile vor fi rezolvate. Justitia va guverna iarăși oarbă, fără să vadă bogații sau puternicii din fața ei. Doar va auzi, ca sa repare nedreptățile și ilegalitățile. Iar vocea celor asupriți se va auzi doar la Legea Junglei, la Realitatea Plus. În fiecare vineri, de la ora 23, cu Dan Ionescu, începând din 31 ianuarie.
Citește și:
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
- 14:52 - Ninel Peia acuză un „jaf național” în scandalul în care sunt implicați frații Micula
- 11:35 - Petrișor Peiu, liderul senatorilor AUR: „Mini-reactoarele nucleare de la Doicești, prilej de etalare a neputinței și neștiinței”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News














