ALEXANDRU ROGOBETE ANUNȚĂ O NOUĂ PLATFORMĂ DIGITALĂ PENTRU CONSULTAREA MEDICILOR ȘI PACIENȚILOR: „PĂREREA VOASTRĂ NE FACE BINE!”

ALEXANDRU ROGOBETE ANUNȚĂ O NOUĂ PLATFORMĂ DIGITALĂ PENTRU CONSULTAREA MEDICILOR ȘI PACIENȚILOR: „PĂREREA VOASTRĂ NE FACE BINE!”
Scris de Realitatea din AUR Publicat: 6 nov. 2025, 08:56
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat lansarea unui proiect strategic care își propune să implice direct personalul medical și pacienții în procesul de îmbunătățire a sistemului sanitar. Platforma electronică, aflată în prezent în dezvoltare, va permite colectarea de feedback real din partea medicilor, asistenților, kinetoterapeuților, psihologilor, managerilor, personalului TESA și pacienților.
Citește și
- 11:39Șefa ICCJ, Lia Savonea, acuză un atac "toxic" asupra Justiției, cu scopul de a o controla - VIDEO
- 11:31Bolojan, Oana Gheorghiu și mai mulți membri ai Guvernului, auditați de procurorii DNA pentru trafic de influență
- 08:27Dan Dungaciu: ”Varianta pentru România e un premier AUR sau alegeri anticipate. Un guvern tehnocrat nu e variantă, e o încropire”-VIDEO
- 08:23Eugen Tomac ar urma să prezinte azi programul de guvernare. Ce șanse sunt pentru formarea cabinetului
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din AUR și pe Google News


























